A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Великобичківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Великобичківської селищної ради Закарпатської області

Інформація та перелік послуг з медичного обслуговування населення, що надаються КНП «Великобичківський ЦПМСД» Великобичківської селищної ради Закарпатської області для пацієнтів безоплатно.

Дата: 13.01.2025 09:36
Кількість переглядів: 28

Умови надання послуги: амбулаторно та/або за місцем проживання (перебування) пацієнта/пацієнтки (за рішенням лікаря ПМД), та/або з використанням засобів телекомунікації. 

Підстави надання послуги: 

●декларація про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу;

●самозвернення при невідкладному стані (незалежно від наявності декларації про вибір лікаря).

 

Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнта/пацієнтки із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних методів обстеження відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Проведення діагностики та лікування найбільш поширених інфекційних і неінфекційних хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів.

Проведення діагностичних обстежень, лікувальних заходів, а також динамічного спостереження за пацієнтом/пацієнткою із хронічними захворюваннями відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Перелік безоплатних гарантованих державою медичних послуг на первинній ланці:

  • огляд лікаря
  • вимірювання артеріального тиску, ваги, індексу маси тіла , рівня глюкози в крові, холестерину ,температури тіла
  • швидкі тести на вірусний гепатит В,С
  • проведення електрокардіограми
  • спостереження в динаміці за станом пацієнта
  • профілактичні огляди
  • спостереження за дітьми,вакцинування дітей і дорослих
  • направлення до вузьких спеціалістів
  • виписування рецептів по програмі «Доступні ліки»
  • направлення на аналізи та інші обстеження
  • оформлення довідок та листів непрацездатності.


          Проведення лабораторної діагностики відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, зокрема: 

  • загальний аналіз крові; 
  • загальний аналіз сечі;
  • глюкоза в цільній крові;
  • холестерин загальний;
  • швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити В і С, SARS-CoV-2.


          Проведення інструментальної діагностики, зокрема електрокардіографії, пікфлуометрії/спірометрії, отоскопії, офтальмоскопії, а також вимірювання гостроти зору.

Динамічне спостереження за жінкою з неускладненим перебігом вагітності та  направлення її до лікаря-акушера-гінеколога (у разі потреби).

Здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною та надання рекомендацій батькам/опікунам щодо необхідності грудного вигодовування, правильного харчування та догляду за здоровою дитиною відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Проведення скринінгу на наявність розладів психіки та поведінки у пацієнта/пацієнтки, зокрема таких, що виникають у результаті вживання психоактивних речовин (у разі звернення пацієнта/пацієнтки в межах графіка роботи надавача). Направлення за необхідності та згоди пацієнта/пацієнтки  до лікаря-психіатра та/або лікаря-психіатра дитячого, та/або лікаря-нарколога щодо лікування пацієнта/пацієнтки з розладами психіки та поведінки.

Виявлення індивідуального ризику виникнення інфекційних захворювань (туберкульозу, ВІЛ, вірусних гепатитів тощо) та неінфекційних (серцево-судинних, хронічних респіраторних, онкологічних, діабету тощо), зокрема шляхом проведення скринінгових анкетувань, оцінювання загального серцево-судинного ризику за шкалою SCORE, індексу маси тіла, окружності талії тощо.

Проведення профілактичних заходів, спрямованих на зменшення інфекційних захворювань серед дорослого та дитячого населення, зокрема вакцинації згідно з календарем профілактичних щеплень (вакцинація за віком, вакцинація за станом здоров’я, вакцинація за епідемічними показаннями), екстреної імунопрофілактики (крім сказу), а також надання рекомендацій щодо проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Профілактика, діагностика та раннє виявлення соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ, туберкульоз (зокрема, латентна туберкульозна інфекція), гепатити, інфекції, що передаються статевим шляхом, тощо). Обстеження контактних щодо туберкульозу осіб та видача направлення для надання спеціалізованої медичної допомоги. Взаємодія з лікарем-фтизіатром та/або лікарем-фтизіатром дитячим щодо діагностики та лікування пацієнта/пацієнтки із туберкульозом.  Взаємодія з лікарем фтизіатром щодо призначення профілактичного лікування ЛТБІ (латентна туберкульозна інфекція) згідно з галузевими стандартами у сфері охорони здоров’я.

Надання консультативної допомоги населенню щодо здорового способу життя, наслідків нездорового способу життя, важливості відмови від куріння та ризиків зловживання алкоголем, важливості збільшення фізичної активності та здорового харчування, вакцинації, підтримки психічного здоров’я.

Підвищення обізнаності, заохочення та супровід населення щодо збереження психічного здоров’я та добробуту.

Надання окремих послуг паліативної допомоги дорослим та дітям, що включає: регулярну оцінку стану важкохворого пацієнта/пацієнтки та визначення його/її потреб; оцінку ступеня болю та лікування больового синдрому; виписка рецептів для лікування больового синдрому, включаючи сильні опіоїди та інші лікарські засоби, що визначені Національним переліком основних лікарських засобів; призначення лікування для подолання супутніх симптомів (закрепи, нудота, задуха тощо); консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом/пацієнткою; координацію та співпрацю з іншими установами для забезпечення медичних, психологічних, соціальних та інших потреб пацієнта/пацієнтки.

Призначення лікарських засобів пацієнту/пацієнтці, а також  визначення його/її потреби в медичних виробах з подальшим оформленням відповідних документів для їх отримання згідно з вимогами законодавства.

Виписування рецептів для отримання лікарських засобів, які передбачені програмою реімбурсації, та для пільгового забезпечення лікарськими засобами окремих груп населення за певними категоріями захворювань відповідно до чинного законодавства.

Видача електронних направлень для проведення необхідних клініко-лабораторних та інструментальних досліджень, консультацій/ телеконсультацій/телевідеоконсультацій лікаря-спеціаліста у режимі реального або відкладеного часу, теледіагностики та інших послуг на рівні спеціалізованої медичної допомоги відповідно до галузевих стандартів.

Надання медичної допомоги телемедичними засобами (телеконсультування/телевідеоконсультування у режимі реального або відкладеного часу, теледіагностики, спостереження у режимі віддаленого моніторингу, телеметрії) разом з обстеженням, та із застосуванням інших методів, що не суперечать законодавству, з обов’язковим створенням медичного запису про медичний огляд, надання консультації або лікування відповідно до Порядку ведення Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я, а також заповненням облікових форм № 001/тм та № 002тм та внесенням інформації в «Журнал обліку телемедичних консультацій» (форма №003/тм).

Забезпечення можливості запису на прийом до лікаря для отримання пацієнтом медичної допомоги із застосуванням телемедицини особисто, по телефону, електронною поштою або системами електронної охорони здоров’я та іншими доступними технічними засобами електронних комунікацій.

Надання невідкладної медичної допомоги пацієнту/пацієнтці у разі розладу фізичного чи психічного здоров’я, якщо такий розлад стався під час прийому у лікаря ПМД.

Виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги до пацієнта/пацієнтки, який/яка перебуває у загрозливому для життя стані, та надання йому/їй відповідної медичної допомоги до її прибуття в межах робочого часу надавача ПМД та відповідно при визначенні такої потреби під час надання медичних послуг за місцем розташування надавача або проживання/перебування пацієнта/пацієнтки.

Видача довідок, медичних висновків про тимчасову непрацездатність, направлень для проходження медико-соціальної експертизи, а також лікарських свідоцтв про смерть та інших документів установленого зразка, які необхідні пацієнту/пацієнтці згідно з вимогами чинного законодавства в межах робочого часу надавача ПМД.

Дотримання принципів безбар’єрності та інклюзії при наданні медичної допомоги, у тому числі з використанням методів і засобів телемедицини відповідно до нормативно-правових актів.

Додаємо фото звіт щодо розміщення цієї інформації на інформаційних стендах
всередині закладу охорони здоров’я.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора